SKI AREÁL JEDLOVÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

U pily Lučany - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska U pily Lučany.

Meziboří - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Meziboří a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Černá hora - Černý Důl - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Černá hora - Černý Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Peklák - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Peklák.

Fajtův kopec - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Fajtův kopec.

Kam na hory?

Do Česka se blíží zima. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Kam ale v zimě vyrazit? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Ostružná - Řetězárna - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Ostružná - Řetězárna a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Luisino údolí - Dolní Dvůr je pro vás to pravé.

Hartmanice - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Hartmanice!

Do ski areálu Náprava se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Náprava a užijte si zimní radovánky naplno!

Ludvíkov - lyžaři si přijdou na své

Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ludvíkov.

Trnava - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Trnava!

Zimní středisko Paprsek

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Paprsek.

Bartošovice - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Bartošovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Polička

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Polička!

Na hory v novém oblečení

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů.

Vernířovice-Brněnka - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vernířovice-Brněnka.

Areál Kempaland ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Kempaland!

Soláň - Karolínka - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zimní areál Soláň - Karolínka je pro vás to pravé.

Pustevny - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Pustevny a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Luž - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Luž a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kopřivná - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Kopřivná je pro vás to pravé.

Třeštík – Celnica - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit Třeštík – Celnica a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Vlek Pod Soláněm

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Vyzkoušejte Vlek Pod Soláněm!

Na kole v okolí města Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Dovolíme si touto cestou Vám nabídnout některé zajímavé trasy, které jistě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 19.5.

°C
°C
Pondělí
20.5.2024

°C
°C
Úterý
21.5.2024

°C
°C
Středa
22.5.2024

°C
°C