SKI AREÁL JEDLOVÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Meziboří - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Meziboří a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 537m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší česnečku a zelňačku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Areál by potřeboval několik větších investic. 74% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 17.4.

°C
°C
Čtvrtek
18.4.2024

°C
°C
Pátek
19.4.2024

°C
°C
Sobota
20.4.2024

°C
°C