SKI AREÁL JEDLOVÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Černá hora - Černý Důl - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Černá hora - Černý Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete 5 vleků a lano pro děti. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 64%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 19.5.

°C
°C
Pondělí
20.5.2024

°C
°C
Úterý
21.5.2024

°C
°C
Středa
22.5.2024

°C
°C