SKI AREÁL JEDLOVÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Peklák - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Peklák. Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr nebo česnečku.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Hrad Svojanov, který se nachází ve vzdálenosti 32km od areálu.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 68%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.3.

°C
°C
Sobota
2.3.2024

°C
°C
Neděle
3.3.2024

°C
°C
Pondělí
4.3.2024

°C
°C