SKI AREÁL JEDLOVÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Fajtův kopec - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Fajtův kopec. Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete gulášek či česnečku.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 65%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 20.4.
Polojasno
17°C
9°C
Neděle
21.4.2019
Jasno
15°C
7°C
Pondělí
22.4.2019
Jasno
17°C
11°C
Úterý
23.4.2019
Zataženo
17°C
9°C