SKI AREÁL JEDLOVÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ostružná - Řetězárna - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Ostružná - Řetězárna a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách.

V areálu se nachází jeden vlek. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Ostružná.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Vadí Vám to? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 1.3.

°C
°C
Sobota
2.3.2024

°C
°C
Neděle
3.3.2024

°C
°C
Pondělí
4.3.2024

°C
°C