SKI AREÁL JEDLOVÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Luisino údolí - Dolní Dvůr je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu a kulajdu. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 53% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Chcete poradit, jak zlepšíte Váš zdravotní stav? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Čtěte také: Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 17.4.

°C
°C
Čtvrtek
18.4.2024

°C
°C
Pátek
19.4.2024

°C
°C
Sobota
20.4.2024

°C
°C