SKI AREÁL JEDLOVÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Trnava - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Trnava! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek a jedno lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete kulajdu a párek v rohlíku. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Tesák.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme být hodní příliš, ale 80% si areál určitě zaslouží.

Čtěte také: Trnava - ideální pro snowboardisty Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 2.12.

°C
°C
Neděle
3.12.2023

°C
°C
Pondělí
4.12.2023

°C
°C
Úterý
5.12.2023

°C
°C